Hız Göstergesi Navigation App Review (iOS, $0.99)

 

Languages: English

Seller: HALIL I KUCUKKURT

Ufak bir degisiklik. (Small updates)

NavigationPaidIOS

Description

Hepimiz bir şekilde araç kullanırken araç hızını rahat bir şekilde kontrol etmek isteriz. Aksi halde hız aşımı nedeniyle ceza ödemek kimsenin hoşuna gitmez.
Bir de bunun yanında sizin suçunuz olmadığı halde zincirleme bir kaza nın video kayıtları keşke kaydedebilseydim dediğiniz olmaz mı !

Program içinde Başlat bölümüne girdiğiniz de sol tarafta görülen hız limitlerini dilediğiniz başka değerler ile değistirebilir ve her bir hız limitinin yanında ki sesli uyar ayarını aktif ederseniz program aracınızın hızı belirlediğiniz hızı geçerse sesli bir uyarı ve ekranda geçtiğiniz hız değerini de o anki araç hızı ile birlikte gosterecektir. Ayrıca, limit aşım kaydı ayarını aktif ettiyseniz bulunduğunuz pozisyonu da kaydedicektir. Ana giriş ekranındaki sürüş kaydı ekranında bulunduğunuz pozisyonları harita uzerinde görebileceksiniz.

Parametreler ekranında orta bölümdeki video kayıt kalite parametresini az,orta, iyi veya çok iyi(iPhone 4 için HD) olarak ayarlayabilirsiniz.
Bu parametrenin yanında hız değerlerinin hangi ölçüm biriminden yapılması gerektiğini de seçebilirsiniz. Böylece programı arabada, gemide, ya da mile ile hız ölçümü yapılan ülkeler de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Video kayıt süresi 30 saniye ile 240 saniye arasında tanımlanabilir.
Video dosya sayısi 10 ile 90 arasında tanımlanabilir.
Program video kayıt süresi dolduğunda video dosya numarasıni bir arttırarak diğer dosyaya geçer. Böylece önceki kaydınızı korur. Tüm dosya numaralarını kullanınca ilk dosya numarasından başlayarak dosyaları tekrar kullanır. Bu iPhone'nun tüm hafızasının video kayıtları tarafından doldurulmasını önler. Ayrıca istediginiz video bölümünü kolayca seçmenizi sağlar. Her bir video kayıt grubu ayrı bir seri ile başlar. Yani, eski video kayıt gruplarınızın üzerine kayıt yapmaz.

Bütün parametreleri ayarladıktan sonra ekranın sağ üst köşesin deki kamera butonuna basınız. Bu bölumdeki butonlar :
Sıfırla : Programa giriş zamanını sıfırlar,
Y+ : Ekranda ki görün†üyü 2 kat yaklaştırır, bir daha basılırsa eski haline döner,
Başlat: Video kaydını başlatır,
Gps: Hız kontrolü yapabilmek için aktif halde bulunmalıdır. (Hatırlatma:Gps hiçbir şekilde bulunduğunuz GSM abonesi ile bağlantılı olmayan ve kullandığınız cihazın içindeki bir alıcıdır.Başka bir deyişle kullanımı ücretsizdir.)
Kapat: Açık olan video kaydı varsa kapatır ve parametreler bölümüne dönmenizi sağlar.

Ana giriş ekranında kaydettiğiniz video dosya gruplarını goreceksiniz. Diğer programlarda olduğu gibi burada da dosyanın üzerinde parmağınızı soldan sağa kaydırmanız halinde dosya silinsin mi sorusu ekranda belirecektir.
Dosya grubunu seçtikten sonra o gruptaki dosya isimleri ekranda belirecektir. Dosyayı seçip üst sağ bölümdeki dosya taşı butonuna basarsanız video dosyası iphone video ları arasına kopyalanacaktir. Böylece oradan istediğiniz kişiye elektronik posta ile gönderebilirsiniz.

This application has been written with Turkish language.
(Bu uygulama ve içindeki mesajlar Türkçe yazılmıştır.)

Screenshots

Top Navigation Apps

Loading More Awesome Apps...